Vind een Kinder- en Jeugdpsychiater

Bent u op zoek naar een Kinder- en Jeugdpsychiater in uw regio?  Hier vindt u een overzicht van de Kinder- en Jeugdpsychiaters aangesloten bij onze vereniging.
Ik zoek ...
195 hulpverleners gevonden

Chiara Bernagie

Kinder- en jeugdpsychiater

De Copiloot

Privépraktijk / groepspraktijk
Kerkomsesteenweg 320, 3370 BOUTERSEM (België)
016 88 26 90
kinderpsychiater@decopiloot.be

UPC KU Leuven, campus Gasthuisberg: Expertise Centrum Autisme

COS/RCA
Herestraat 49, 3000 Leuven (België)
016 34 38 21
chiara.bernagie@upckuleuven.be

COS Leuven

COS/RCA
Kapucijnenvoer 33, 3000 Leuven (België)
016 33 75 08
chiara.bernagie@upckuleuven.be

Marijke Bertho

Kinder- en jeugdpsychiater

Bethanië: OBC

MFC/OBC
Bethaniëstraat 74, 3600 Genk (België)
+3289329555
marijke.bertho@bethanie.be

DAGG Maaseik

Centrum voor Geestelijke Gezondheidszorg
Kon. Astridlaan 105, 3680 Maaseik (België)
+3289563894

Alexandra Boie

Kinder- en jeugdpsychiater

Alexandra Boie: OC Nieuwe Vaart

MFC/OBC
Jozef Guislainstraat 47-49, 9000 Gent (België)
alexandra.boie@oc-nieuwevaart.be

Jolien Braet

Kinder- en jeugdpsychiater

Sint-Jozefkliniek

Kinderpsychiatrische ZH-dienst
Boterstraat 6, 8740 Pittem (België)
Jolien.braet@sjp.be

De Klinker

CAR
Heistlaan 123, 8300 Heist (België)
Jolien.braet@cvdo.be

Nadine Callens

Kinder- en jeugdpsychiater

OLO: Medische dienst

Enkel via wachtlijst
MFC/OBC
Miksebaan 264b, 2930 Brasschaat (België)
ncallens@olo.be

Ingrid Capiau

Kinder- en jeugdpsychiater

Sint Gregorius: MFC

Privépraktijk / groepspraktijk
Jules Destreelaan 67, 9050 Gentbrugge (België)
09 2100031
ingrid.capiau@gmail.com