Vind een Kinder- en Jeugdpsychiater

Bent u op zoek naar een Kinder- en Jeugdpsychiater in uw regio?  Hier vindt u een overzicht van de Kinder- en Jeugdpsychiaters aangesloten bij onze vereniging.
Ik zoek ...
195 hulpverleners gevonden

Emine Ertürk

Kinder- en jeugdpsychiater

Chi-Fa

Geen plaats voor nieuwe patiënten
Privépraktijk / groepspraktijk
Heikant 51a, 9240 Zele (België)
0468 03 48 12
emine@chi-fa.be

De Hagewinde

MFC/OBC
Poststraat 6, 9160 Lokeren (België)
emine.erturk@hagewinde.be

Jessika Evenepoel

Kinder- en jeugdpsychiater

Karus: De Kaap, JOVO

Geen plaats voor nieuwe patiënten
Kinderpsychiatrische ZH-dienst
Caritasstraat 76, 9090 Melle (België)
jessika.evenepoel@karus.be

Christine Franckx

Kinder- en jeugdpsychiater

3PSY Infant 0-6

Privépraktijk / groepspraktijk
Tentoonstellingslaan 31, 2020 Antwerpen (België)
02 216 70 90
franckx.christine@gmail.com

Hanne Geerts

Kinder- en jeugdpsychiater

AZ Sint-Lucas Brugge: Kinder- en jeugdpsychiatrie

Kinderpsychiatrische ZH-dienst
Sint-Lucaslaan 29, 8310 Brugge (België)
hanne.geerts@stlucas.be

Maaike Geerts

Kinder- en jeugdpsychiater

CGG VBO: Sterrebeek

Centrum voor Geestelijke Gezondheidszorg
Kerkdries 26, 1933 Sterrebeek (België)
02/6884350
Maaike.geerts@cgg-vbo.be

CGG De Pont: Mechelen

Centrum voor Geestelijke Gezondheidszorg
Lange Ridderstraat 20, 2800 Mechelen (België)
015/420832
Maaike.geerts@cggdepont.be

Isabelle Gerets

Kinder- en jeugdpsychiater

Praktijk Sané

Privépraktijk / groepspraktijk
Jan Van Beersstraat 22, 2018 Antwerpen (België)
032378428
igerets.praktijksane@gmail.com

Lerni vzw

Privépraktijk / groepspraktijk
Blekerijstraat 23/29, 1000 Brussel (België)
02/3953858
igerets@lerni.be

De Kanteling

Privépraktijk / groepspraktijk
Turnhoutsebaan 197, 2110 Wijnegem (België)
03/2943035
igerets.praktijksane@gmail.com